Penthouse

Luksuslikud PENTHOUSE-tüüpi korterid

SEE ON SINU LUKSUSLIK RANNARESIDENTS.

Kas sellest saab kodu Sinu perele, privaatne paik lõõgastumiseks, stiilseim kodukontor või investeering kinnisvarasse, on juba Sinu valik.

HETKEL ON SEE AINUS VÕIMALUS

soetada Õismäe piirkonnas nii suurepärase järvevaate ning kvaliteediga penthouse-tüüpi privaatterrassiga korter Harkuranna Torni kõige kõrgemal 14. korrusel.

Siin ei ole tehtud järeleandmisi ei arhitektidele, sisekujundajatele ega ehitajatele, tänu millele saavutataksegi luksuslikult nauditav tulemus ja väärtuslik kvaliteet.

TARK VALIK - ROHKEM PRIVAATSUST

Kui Sulle on oluline olla pealinnas, aga mitte selle kärarikkal tuiksoonel keskuses ja hindad privaatsust ning mugavusi, mida eramajade rajoonis napib, siis on penthouse-korter midagi just Sinu maitsele ja vajadustele.

INTERJÖÖR

Vau!", "Superluks", "Nii stiilne!", "Sina ikka oskad elada!", "Kallis, ma armastan Sind!"...

Need on laused, mida hakkad oma lähedase, sõprade või külaliste suust õige sageli kuulma, kui nad Su uksest sisse astuvad.

EKSTERJÖÖR

Kahest hoonemahust koosnev 14-korruseline korterelamu sobitub ideaalselt järveäärsesse keskkonda ja vääristab seda. Ei midagi üleliigset ja kõik, mida vaja. Esteetilised klaasrõdud ja penthouse-korterite terrassid loovad kerge ja korrektse üldmulje. Ehituskvaliteet on siin iseenesestmõistetav prioriteet.

TREPIKODA

Sinu kodu visiitkaart algab välisuksest. Selge ja maitsekas keskkonnakujundus. Soe ja stiilne puidukasutus disainis. Lihtsalt mõnus on koju tulla. Penthouse'i 14. korruse vahekoridorid erinevad muust keskkonnakujundusest minimalistlikuma värvilahenduse poolest. Klaasseinaga lift võimaldab nautida avanevat vaadet igal saabumisel ja lahkumisel.

ANNA OMA HUVIST MÄRKU JA VÕTAME
SINUGA PEAGI ÜHENDUST.

  Küsi julgesti head nõu meie kogunenud spetsialistidelt!

  maakler Nikita Mostepanov

  Nikita Mostepanov

  +372 5430 0041

  EKMK liige, Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR32201

  Harkuranna üürikodud!

  Täielikult sisustatud korterid on nüüd sissekolimiseks valmis! Igas korteris on täiesti uus integreeritud ja pehme mööbel. Pakume pikaaegset üürilepingut.

  Tutvu üürikodudega