Korterid

  100 uut kodu

  MOODNE JA LÄBIMÕELDUD ELUKESKKOND

  Harkuranna Torni korteri ostja saab olla kindel, et tema uude kodusse on südamega panustanud nii arhitektid, sisekujundajad kui ehitajad ja kinnisvara arendajad.

  VARAJASEL BRONEERIJAL PARIM VALIK JA MILJONIVAADE!

  Kahest hoonest koosnevas Harkuranna Tornis on 14 korrusel kokku 100 erinevat 2–4-toalist korterit. Kõrgematelt korrustelt avanev vaade järvele ja linnale oma päikesetõusude ja loojangutega on tõeliselt lummav. Sellele lisandub veel kompromissitu ehituskvaliteet ja väga hea tulevikuperspektiiviga elukeskond. See kõik muudab uude korterisse tehtud investeeringu tasuvaks nii täna kui tulevikus.

  LUKSUSLIK PRAKTILISUS

  Lahtiseletatult tähendab see väga hästi läbimõeldud elukeskkonda koduümbrusest ja välisuksest kuni korteri sisemuseni.

  Me teame, mida mõtled.

  Tõenäoliselt seisad korterit ostes valikute ees, kas osta uus elamispind:

  Teise uude kortermajja
  Sellist järvevaadet pole kusagil mujal ega ka sarnast võimalust jõuda lihtsalt üle tee jalutades Harku järve randa. Siin saab liftiga sõita otse maa-alusesse parklasse ja istuda suvel jahedasse ning talvel mõnusalt sooja lumevabasse autosse. Varajastel broneerijatel on lai valik väga hea vaatega kortereid, samuti 4-toalisi kortereid. Kui kodu muutub aeg-ajalt ka koduõppe ja kodukontori keskkonnaks, tasub investeerida suuremasse elamispinda.
  Renoveeritud paneelmajja
  Ükskõik kui stiilset remonti Sa ka ei plaani, vana paneelmaja pole elukeskkonnana ikkagi seesama, mis uus. Isegi, kui Sina ise annad endast parima, jääb ikkagi tunne, et see pole piisav. Kitsad koridorid ja liftid või nende puudumine, vanad rõdud ja üldmulje tekitab koju saabudes ebamugavust. Pealegi, olgem ausad: kui paljudest madalamatest majadest avaneb vaade järvele?
  mitmepere-elamusse
  Võib vaid loota, et igapäevaselt kõrvuti elav ja hoovis toimetav naaber on "Sinu inimene". Kui hindad privaatsust, siin paradoksaalselt on see korterelamus oluliselt suurem. On suur vahe, kas Sinu vaade terrassilt või rõdult avaneb naaberhoovi hekini või linnulennult linnale ja järvele.
  Eramajja
  Kui talvine lumelükkamine ja suvine muruniitmine on Sinu jaoks meeldivad tegevused, siis muidugi. Kellegi teise varem ehitatud majas on alati midagi, mis vajab parandamist ja uusi investeeringuid. Uues korteris neid muresid pole - lihtsalt koli sisse ja naudi elu. Lisaks avaneb kõrgemalt korruselt vaade, kuhu eramaja kunagi ei küüni.
  Alustada oma maja ehitust
  Arvesta, et alati läheb ehitus kulukamaks, kui esialgu plaanid ja sageli võivad "ajutised lahendused" jääda püsima aastakümneteks koos sellega kaasneva stressiga. Uues korteris on kõik kohe valmis ja elu nautimist ning romantilisi päikesetõuse ja -loojanguid ei pea tulevikku lükkama
  INTERJÖÖR

  "Vau!", "Issand, kui ilus!", "Nii lahe", "Tahan ka uude majja", "Ma olen õnnelik"...

  Nii reageerivad Sinu uuele kodule lähedased ja sõbrad. Väga hea ja praktiline planeering loob avarust ja muudab koduse elu nauditavaks.

  EKSTERJÖÖR
  Kahest hoonemahust koosnev 14-korruseline korterelamu sobitub ideaalselt järveäärsesse keskkonda ja vääristab seda. Ei midagi üleliigset ja kõik, mida vaja. Hoone prognoositav energiaklass saab olema B, mis tagab mõistlikud kommunaalkulud kõigile elanikele. Ehituskvaliteet on siin iseenesestmõistetav prioriteet.
  TREPIKODA
  Sinu kodu visiitkaart algab välisuksest. Turvalisus. Puhtus. Hea valgustus. Selge ja maitsekas keskkonnakujundus. Soe ja stiilne puidukasutus disainis. Lihtsalt mõnus on koju tulla. Meeldivaks boonuseks on alumisel korrusel lukustatav ruum jalgratastele ja lapsevankritele.

  ANNA OMA HUVIST MÄRKU JA VÕTAME
  SINUGA PEAGI ÜHENDUST.

   Küsi julgesti head nõu meie kogunenud spetsialistidelt!

   maakler Nikita Mostepanov

   Nikita Mostepanov

   +372 5430 0041

   EKMK liige, Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR32201

   Harkuranna üürikodud!

   Täielikult sisustatud korterid on nüüd sissekolimiseks valmis! Igas korteris on täiesti uus integreeritud ja pehme mööbel. Pakume pikaaegset üürilepingut.

   Tutvu üürikodudega