Arendusest

HARKURANNA TORN ON VALMIS SISSEKOLIMISEKS

Hoone
Projekteerimisel on kasutatud kaasaegseimaid ja parimaid materjale. Välisviimistluses betooni, fassaadiplaate ja klaasi ning metallkonstruktsiooniga rõdu- ja terrassipiirdeid, mis on kaetud klaasidega.
Küte on lahendatud kaugküttega ja majale väljastatakse energiamärgis B, mis lahtiseletatult tähendab energiatõhusust ja soodsaid küttekulusid.
Puhta õhu ja ühtlase soojusega sisekliima tagab tänapäevane soojustagastusega kütte-ventilatsioon.
Vundament on rajatud raudbetoonist kohtvaiadele.
Lifte on 2, üks neist klaasseina ja panoraamvaatega.
Soojustatud ja tulekindlad sulguritega välisuksed.
KORTERID
Kolmekordsed PVC-aknad ja rõduuksed, mis tagavad müra- ja soojuspidavuse.
Korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon, tänu millele naabri köögilõhnu ei tunne.
Kaasaegse õhutermostaadiga vesipõrandaküte ja soojad põrandad, mille peal kellegi jalad ei külmeta.
Kaugloetavad elektri- ja veekulu mõõdikud, ise ei pea näite edastama.
Betoneeritud heliisolatsiooniplaadiga põrandad ja tagatud nõuetekohane helipidavus korterite vahel, mittekandvates seintes on kasutatud kergplokke.
MAA-ALUNE PARKLA
Aasta läbi tagatud plusskraadid. Suvel mõnusalt jahe, talvel soe ja lumerookimisvaba.
Liftiga saab otse parklasse.
Raudbetoonist valatud kuni 250 mm paksused seinad.
Madala müratasemega ventilatsiooniseade ei häiri elanikke.
ARENDAJA
Harkuranna Torni arendajaks on Develora OÜ, mis on enam kui 10 aastat tegutsenud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraettevõte omakapitaliga üle 15 miljoni euro. Ettevõte ei arenda lihtsalt kinnisvara, vaid loob kodusid aastakümneteks ja rajab keskkondi, kus inimesed tunnevad elust rõõmu tänu kestvale ehituskvaliteedile ja väga headele planeerigutele. Läbimõeldud ja kalkuleeritud projektid, kvaliteetne teostus ja korrektne järelteenindus on alati taganud klientide usalduse ja pideva arendustegevuse. Värskelt valminud projektidest on pälvinud tunnustust ja uute elanike kiidusõnu Viimsirahu arendusprojekt, kus kodu rajati 48 perele. Ettevõte tegeleb aktiivselt ka teiste arenduste eluviimisega. Tulekul on nii unikaalses asukohas kortermaja Nõmmel, 26 perele kodu pakkuvad eramajad Viimsis, rannalähedased eramajad Vääna-Jõesuus ja  atraktiivne büroohoone Tallinna kesklinnas kui ka pidevalt lisanduvad projektid.
EHITAJAD

Korduvalt auhinnatud ehitusettevõtja VILCON EHITUS OÜ tegutseb Eesti ehitusturul juba üle 10 aasta. Tegu on arvestatava suuruse ja käibega ehitusettevõttega, mis omab pikaajalist ning laiaulatuslikku projekteerimis- ja ehitustööde koordineerimise kogemust. 

NexiRem OÜ on usaldusväärne ehitusettevõte, mis on tegutsenud Eesti ehitusturul juba üle 15 aasta. Nad omavad pikaajalist ehitustööde kogemust ning ehituskvaliteedis järeleandmisi ei tehta. 

EHITUSJÄRELVALVE

Omanikujärelevalvet teostab hoone ehitusel kõikjal Eestis juba 15 aastat tegutsev Eesti kapitalil põhinev P.P EHITUSJÄRELEVALVE OÜ, mis pakub nii omanikujärelevalve kui konsultatsiooniteenust.

ARHITEKT
Harkuranna Torni arhitektuurse lahenduse töötas välja ARHITEKTUURIBÜROO KORRUS, mis on korrus korruse haaval projekteerinud läbimõeldud ja keskkonda sobilikke elamuid ja hooneid ligi 20 aastat. Arhitektide põhjalikkust ja panust on hoones tunda igal sammul.

ANNA OMA HUVIST MÄRKU JA VÕTAME
SINUGA PEAGI ÜHENDUST.

  Küsi julgesti head nõu meie kogunenud spetsialistidelt!

  maakler Nikita Mostepanov

  Nikita Mostepanov

  +372 5430 0041

  EKMK liige, Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR32201

  Harkuranna üürikodud!

  Täielikult sisustatud korterid on nüüd sissekolimiseks valmis! Igas korteris on täiesti uus integreeritud ja pehme mööbel. Pakume pikaaegset üürilepingut.

  Tutvu üürikodudega